ADE-1503PGS גיליון נתונים, במעגל, פונקציה
ADE-1503PGS Datasheet PDF
יצרןאריזהתיאורPDFטמפרטורת
YCL15 Watts single output external adapter. Output voltage 15V. Output current 0mA (min), 1000mA (max). ADE-1503PGS PDF