2SC4002E גיליון נתונים, במעגל, פונקציה
2SC4002E Datasheet PDF
יצרןאריזהתיאורPDFטמפרטורת
TRANSISTOR | BJT | NPN | 400V V(BR)CEO | 200MA I(C) | TO-92 מינימום°C | מקסימלי°C
  • 2SC400
    TRANSISTOR | BJT | NPN | 18V V(BR)CEO | 100MA I(C) | TO-18