CZ200R12KN גיליון נתונים, במעגל, פונקציה
CZ200R12KN Datasheet PDF
יצרןאריזהתיאורPDFטמפרטורת
TRANSISTOR | BJT POWER MODULE | DARLINGTON | 900V V(BR)CEO | 220A I(C) מינימום°C | מקסימלי°C
  • CZ200R10KN
    TRANSISTOR | BJT POWER MODULE | DARLINGTON | 880V V(BR)CEO | 200A I(C)
  • CZ200R12KN
    TRANSISTOR | BJT POWER MODULE | DARLINGTON | 900V V(BR)CEO | 220A I(C)