CZ300R12KN גיליון נתונים, במעגל, פונקציה
CZ300R12KN Datasheet PDF
יצרןאריזהתיאורPDFטמפרטורת
TRANSISTOR | BJT POWER MODULE | DARLINGTON | 900V V(BR)CEO | 300A I(C) מינימום°C | מקסימלי°C
  • CZ300R10KN
    TRANSISTOR | BJT POWER MODULE | DARLINGTON | 880V V(BR)CEO | 300A I(C)
  • CZ300R12KN
    TRANSISTOR | BJT POWER MODULE | DARLINGTON | 900V V(BR)CEO | 300A I(C)